Омолодження 
шкіри 
(карбоновий пілінг)

Омолодження 
шкіри 
(карбоновий пілінг)

Карбоновий пілінг - сучасна методика для омолодження та очищення шкіри. Для жінок і чоловіків !!

Карбоновий пілінг відрізняється від хімічних пілінгів. Це унікальне поєднання апаратного впливу і комплексного омолодження шкіри обличчя. Процедура практично не має протипоказань і побічних ефектів, за що і отримала визнання серед прекрасної статі.

Дана процедура показана для людей з жирною шкірою, розширеними порами, тьмяною шкірою і вуграми на обличчі або тілі. Це відмінний спосіб відлущити і оновити шкіру, забезпечуючи миттєвий освіжаючий зовнішній вигляд і залишаючи шкіру більш м'якою, гладкою і пружною. Основна особливість даної методики в тому, що включає вона в себе відразу два процеси - вплив лазера і активного гелю. Проводиться за допомогою спеціального апарату і гель-маски.

Карбоновий пілінг називається саме так тому, що до складу маски, яка наноситься на обличчя, входять наночастки діоксиду вуглецю (вуглець - вуглець). На шкіру наносять шар рідкого вуглецю і він проникає глибоко в пори. Лазерний промінь сильно притягують до вуглецевих частинок. Коли лазер проходить по поверхні він руйнує вуглець, разом з відмерлими клітинами шкіри, шкірним салом і забрудненнями. показання:
- мімічні та вікові зморшки жирна шкіра
- активна діяльність сальних залоз
- вікове в'янення шкіри
- тьмяний колір шкіри
- сильне зневоднення верхніх шарів
- епідермісу
- акне
- сліди після вугрового висипу
- пігментні плями

Замовити послугу
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.