Видалення неякісного татуажу

Видалення неякісного татуажу

Видалення перманентного макіяжу, тату. Так як неодимовий лазер генерує хвилю в 1064нм, максимум поглинання відбувається по оксигемоглобіном і дезоксігемоглобіну, далі по коллагену, еластину (що дозволяє використовувати цей лазер для ліфтингу шкіри обличчя), воді і меланину. Це унікальна властивість неодимового лазера дозволяє працювати на всіх фототипу шкіри, не залишаючи плям, опіків, шрамів і рубців.

Це найглибший із усіх існуючих лазерів, проникає в шкіру на глибину 4-6мм, що дозволяє справлятися з будь-якими татуюваннями.
Використання спеціального фільтра дозволяє отримати на основі неодимового лазера зелений промінь з довжиною хвилі 532нм - відмінно виводить всі теплі кольори, включаючи червоний, а також видаляє пігментацію на шкірі (веснянки). Інфрачервоний промінь 1064нм дозволяє безпечно впливати на всі темні кольори татуажу і татуювань.

Принцип роботи простий: лазерний промінь поглинається пігментом татуювання і розщеплює її на більш дрібні частинки, які по лімфатичної системі виводяться з організму. Уже після першого впливу спостерігається помітне освітлення пігменту татуювання, а татуаж повік виводиться за одну процедуру. Тривалості наносекундного імпульсу недостатньо для пошкодження здорової шкіри, тому неодимовий Q-switch лазер по праву вважається «золотим стандартом» для видалення татуажу і татуювань всіх кольорів з усіх фототипів шкіри.

Незважаючи на унікальність неодимового лазера, існують протипоказання для видалення татуювань:
- Свіжий загар (після природного засмаги або відвідування солярію має пройти як мінімум 4 тижні)
- Фотосенсибілізація (підвищена чутливість до сонячних променів, алергія на сонце)
- Прийом препаратів, що зараховуються до розряду фотосенсибилизаторов. Це гормональні контрацептиви, антибіотики тетрациклінового ряду, ретиноїди, сульфаніламіди. Їх прийом необхідно припинити за 2-4 тижні до візиту в косметологічний центр. Також варто виключити косметичні засоби, у складі яких присутні цитрусові і ефірні олії бергамоту; Прийом вітаміну A і изотретиноина попередні півроку
- Захворювання шкіри (атопічний дерматит, екзема, псоріаз, червоний лишай, порфірія та інші)
- незагоєні рани або подряпини на шкірі; Гострі інфекційні захворювання (табу на процедуру накладається навіть в разі загострення герпес-вірусної інфекції)
- Декомпенсовані стадії цукрового діабету
- Аритмія, важка ступінь гіпертонії, ішемічна хвороба серця
- Психічні захворювання
- Епілепсія
- Варикоз або тромбофлебіт, що протікають в зоні впливу лазера
- Злоякісні утворення
- Наявність в зоні процедури «золотих ниток»
- Наявність акустичних, електричних, металевих протезів, імплантатів, «пейсмейкер» (штучний водій серцевого ритму)
- Схильність до утворення келоїдних рубців
- Знижена згортання крові або підвищена ламкість судин.

Тонкощі видалення тату Найпростіше видаляються татуювання в області грудей, на руках і ногах, сідницях, причому на білій шкірі вони зникають швидше за все. На пальцях, а також в інших місцях, де кількість жирової тканини мінімально, видалення тату лазером більш тривалий. Малюнки, які наносилися на шкіру десятиліття назад, зводяться простіше, ніж сучасні, нанесені в останні роки.

Колір фарби має величезне значення. Тілесні відтінки видалити лазером практично неможливо. Темні фарби видаляються найпростіше. Проблематично видалити і «паленки» - фарбу, яку використанні кілька десятків років тому через відсутність якісної. Її робили з сажі і одеколону. Аналогічно складно видаляються також фарби на основі оксидів металів. Сучасні складні малюнки вимагають тривалого видалення. Причина цього - хитромудрість малюнка і стійкість чорнила. Тонкощі видалення перманентного макіяжу Іноді теплі відтінки після впливу лазера стають темнішими.

Видалення татуажу лазером за один сеанс можливо лише з століття, тому що глибина проникнення пігменту в цій області мала, та й кількість барвника незначно. Процес видалення лазером татуажу брів більш тривалий і трудомісткий, як, втім, і аналогічна процедура на губах. Пояснюється це глибиною залягання пігменту і використанням теплих тонів.

Після видалення перманентного макіяжу знову вдаватися до нього можна через кілька місяців. Якщо виконується камуфлювання непотрібних ділянок тілесними відтінками, скористатися лазером в подальшому вже не вдасться. Всі тілесні відтінки (особливо білий) містять оксид титану. Лазерний промінь його просто не бачить! Лазерне видалення татуажу брів обов'язково призводить до знебарвлення волосків. Але стимулюється зростання брів - приємний бонус при видаленні татуажу брів. Колір брів відновлюється разом з ростом нових волосків. Набряк з століття сходить приблизно на третю добу. При загоєнні шкіри після лазерного видалення перманентного макіяжу дозволяється користуватися декоративною косметикою. Як доглядати за обробленої областю після видалення тату: Після видалення тату лазером або татуажу необхідно

Замовити послугу
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.